LISTA ZATWIERDZONYCH PODWYKONAWCÓW

 

  1. LAFARGE Kruszywa i Cement Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  2. ECO-INVESMENT POLAND Spółka Akcyjna
  3. Aniceta Pitera
  4. M.Speed Poland Marcin Stępniewski
  5. Małgorzata Wojtysiak GRUPA LBT
  6. ERPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  7. Śląskie Kruszywa Naturalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  8. ELBROX Henryka Bobińska Operator Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  9. Voessing Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  10. Geoprogram Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  11. Geopartner Inżynieria Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  12. PPI Chrobok Spółka Akcyjna
  13. Jakub Kordek Firma Ogólnobudowlana KORDEK
  14. Ireneusz Machuta "IMKOP" Firma Usług Wielobranżowych
  15. Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe "KADAKRYL" Michał Jurewicz
  16. ACTIVE INVEST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  17. MENARD POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  18. Biuro Konsultacyjno-Projektowe Ochrony Środowiska "Bikos-Ateko" Sp. z o.o.
  19. DMT INVESTMENT Sp. z .o.o.
  20. Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego "BUDINŻ" Sp. z o.o.
  21. Konsorcjum Stali S.A.
  22. Przedsiębiorstwo Produkcji Mas Betonownych Bosta-Beton Sp. z o.o.
  23. "KADA-BIS" Firma Wielobranzowa Adam Kaniewski
  24. Agencja Ochrony Osób i Mienia LION Grzegorz Jerzyk
  25. Grzegorz Każmierczxak "FREZDROM"
  26. Zakład Produkcyjno-Handlowy "MELBUD" Sławomir Szorc, Katarzyna Szorc S.J.
  27. ViaCon Polska Spółkaz ograniczoną odpowiedzialnością
  28. TOMAL BUD Spółka ograniczoną odpowiedzialnością
  29. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Urbanowski" Zenon Urbanowski
  30. Lapis Artur Kamiński
  31. JODEŁKA Małgorzata Goc
  32. Geopartner Inżynieria Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  33. MOSKON - Usługi Inżynierskie Jan Siuda
  34. "Konsorcjum firm: ViaCon Polska Sp. z o.o. (lider), ViaCon Construction Sp. z o.o., ViaCon Sp. z o.o. "
  35. LAFARGE CEMENT S.A.
  36. KSH STEEL Sp. z o.o.
  37. "DOKA POLSKA" Sp. z o.o.
  38. TANK-CHEM Sp. z o.o.
  39. PS TRANS PIOTR SOBAŃSKI
  40. AUTO TRANSPORT SŁAWOMIR MATUSZEWSKI
  41. TRANSPORT ROBERT STEFAŃSKI
  42. ALTOM TOUR SP. Z O.O.
  43. Ryszard Nowak FIRMA „NOWAK"
  44. Ireneusz Machuta "IMKOP" Firma Usług Wielobranżowych
  45. VIOL-TRANS VIOLETTA MATUSZEWSKA
  46. Pekabex BET S.A.
  47. "YUCON" Sp. z o.o.
  48. SANOVA S.C. Paweł Bieschke Stanisław Hasse
  49. TRANS-PUCH Bogumił Bodzianowski
  50. STW BYDGOSZCZ Sp. z o.o.
  51. LOONG Sp. z o.o.
  52. San Marino Sp. z o.o.
  53. Firma "REM-BUD 2" Krzysztof Obrębski
  54. ASPEKT LABORATORIUM Sp. z o.o.
  55. HTI BP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  56. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MC Trans
  57. TECHNOCAR Robert Grzybowski
  58. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Prefabrykacji Betonów "KAMAL" Sp. z o.o.
  59. Krzysztof Wasilewski TRANSPORT-HANDEL-USŁUGI
  60. RP TRANS POLSKA SP. Z O.O.
  61. Continental Road Sp. J., J.K. Majewski K. Majewska
  62. K&K INWESTYCJE Sp. z o.o.
  63. Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe "KADAKRYL" Michał Jurewicz
  64. KPRM Infrastruktura Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 

[STAN NA DZIEŃ 13.10.2020]